+421 908 099 514
7 dní v týždni od 8:00 do 19:00

KYGA

Kto sme, ako sme vznikli a čo o nás povedali iní ?

KTO SME?

 

 

Sme mladá firma zložená z dvoch energických mladých ľudí. Každý z nás pochádza zo Slovenska a mali sme tú možnosť nazrieť do zahraničia počas štúdii. Náš KYGA tím je pripravený prinášať nové  a neokukané produkty na Slovensko, ktoré sú niečím odlišné a samé o sebe vytvárajú nový modrý oceán v odvetviach biznis sveta. KYGA bag sama o sebe prezentuje unikátny nápad na relax v prírode alebo aj mimo nej, priniesla niečo nové aj v podobe vysokej skladnosti a jednoduchosti zostavenia tejto pohovky. Niečo tak ideálne na množstvo príležitostí ako napríklad festivaly, turistika, dovolenky tu ešte nebolo.

 

 


SPOLUPRÁCA S BAŤA

 

 

Pri narastajúcom počte objednávok cez náš eshop, sme roymýšlali ako čo najefektívnejšie a najekologickejšie dostaneme KYGU k vám domov. Kedže vieme že KYGA je naozaj skladná, a zbalí sa do batôžku veľkého ako vrecko na topánky, rozhodli sme sa osloviť najväčšieho výrobcu topánok na Československu - Baťu. Oslovili sme ho s našim návrhom spolupracovať a vzájomne si pomocť. Požiadali sme ich o nevyužité ekologicky vyrobené topánkové krabice, ktoré následne využijeme ako balenie na KYGU. Kedže firma Baťa je vizionárska a ekologická, celý nápad sa im veľmi zapáčil a dohodli sme spoluprácu. 

 

 

 

 

 


NÁŠ TÍM

Marek Lettrich

Milujem poriadok, detaily… no proste som jedným slovom perfekcionista. Verím, že keď robíš niečo rád a baví ťa to, dokážeš dosiahnuť kvalitné výsledky. Trvalo pomerne dlho, kým sme vymysleli tú správnu dĺžku nafukovacej pohovky, správne zloženie materiálu, tie najžiadanejšie farby a mnoho iných vecí, aby KYGA bola čo najdokonalejšia. Snažím sa neustále hľadať vylepšenia, nové produkty a ich využitia dostať medzi Vás.

Andrej Krúpa

Som ležérny typ. Verím, že tento život je zložený z mnohých chvíľ a snažím sa čo najviac času, ktorý trávim na zemeguli, prežiť príjemne. Mám rád vychytávky a inovácie, ktoré mi vedia uľahčiť každý jeden moment. Zapáčila sa mi jednoduchosť konceptu KYGA. Keď som naháňal dodávateľov v Singapure, spomenul som si na moment, keď som išiel skočiť voľný pád. Máš jeden malý batôžtek, ktorý je principiálne ako padák. Zložený je pomerne malý, ale keď urobíte správny pohyb, z malého vrecúška sa stane veľká vec.